# Sogem New Rondo trapleuning kopen | Hanssens Hout

## Sogem New Rondo trapleuning kit 2,5 m laterale montage alu RAL 7016 mat textuur

Interieur / Trappen / Trapleuningen

Aluminium trapleuning- en balustradekit van 2,5 m met laterale montage, mat gestructureerde RAL 7016 afwerking en moderne ronde vormgeving voor interieurtoepassingen.

## Prijzen en voorraad

- **SO10857230132**: € 322,85 incl. BTW — backorder

## Bestel-URL

[Sogem New Rondo trapleuning kit 2,5 m laterale montage alu RAL 7016 mat textuur](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/trappen/trapleuningen/new-rondo-kit-25m-lateraal-alu-7016-mat-textuur)

## Foto's

- ![Productfoto](https://www.hanssenshout.be/assets/media/12097/new-rondo-kit-25m-lateraal-alu-7016-mat-textuur.jpg)

## Specificaties

- **Referentie**: SO10857230132
- **EAN**: 5400496914822
- **Merk**: Sogem

## Product omschrijving

### Strakke trapleuning in aluminium

De Sogem New Rondo kit van 2,5 meter is een complete aluminium oplossing voor een strakke trapleuning of balustrade met laterale bevestiging. De ronde belijning en de mat gestructureerde afwerking in RAL 7016 geven dit systeem een hedendaagse uitstraling die mooi aansluit bij moderne interieurs, renovaties en projectafwerking.

Binnen de toepassing van trapleuningen en balustrades is aluminium een veelgekozen materiaal door de combinatie van vormvastheid, onderhoudsgemak en nette afwerking. Deze uitvoering in antraciet mat textuur sluit goed aan bij hout, metaal, glas en hedendaagse trapconstructies.

### Uitvoering en afwerking

Deze New Rondo uitvoering is uitgevoerd in 100% aluminium met een thermogelakte afwerking in RAL 7016 mat textuur. Dat zorgt voor een egale, slijtvaste en visueel rustige oppervlakte die past in zowel residentiële als professionele interieurprojecten.

De ronde handgreep en de slanke horizontale vullingen zorgen voor een evenwicht tussen stevigheid en verfijnde vormgeving. Door de laterale montage blijft de bovenzijde van de trap of vloer visueel strak, wat vaak gewenst is bij trapopeningen, vide-afwerkingen en mezzanines.

- Materiaal: aluminium
- Kleur: RAL 7016 antraciet
- Afwerking: mat gestructureerd
- Lengte kit: 250 cm
- Hoogte systeem: ca. 100 cm
- Montage: lateraal / wand- of zijdelingse bevestiging

### Samenstelling van de kit

Voor de lengte van 2,5 meter is deze kit opgebouwd als een voorgemonteerd concept met de onderdelen die nodig zijn om een rechte leuning- of balustrade-opstelling te realiseren. Volgens de beschikbare productinformatie bevat de 2,5 m kit drie staanders, één handgreep, vijf horizontale stangen, einddoppen en koppelingen voor aansluiting of verlenging.

Dat maakt deze uitvoering interessant voor wie efficiënt wil werken op de werf of in een renovatieproject. De componenten zijn op elkaar afgestemd, wat de montage vereenvoudigt en zorgt voor een uniforme uitstraling over de volledige lengte.

- 3 staanders voor laterale montage
- 1 ronde handgreep
- 5 horizontale vullingen van 2,5 m
- Einddoppen voor handgreep en stangen
- Verbindingsstukken voor rechte uitbreiding met andere kits

### Toepassingen in trap en interieur

Deze aluminium trapleuning kit is geschikt voor uiteenlopende interieurtoepassingen waar een nette afscherming of leuning gewenst is. Denk aan trappen, overlopen, vide-openingen, mezzanines en andere zones waar een lineaire balustrade-opbouw nodig is.

Door de laterale bevestiging is dit systeem bijzonder geschikt wanneer de bovenzijde van de vloer vrij moet blijven of wanneer de bevestiging aan de zijkant constructief en esthetisch de voorkeur krijgt. In combinatie met houten treden, zwarte accenten of aluminium schrijnwerk ontstaat een coherent en hedendaags geheel.

### Praktisch voor maatwerk en uitbreiding

Een belangrijk voordeel van het New Rondo systeem is de modulaire opbouw. De kit is volgens de fabrikant inkortbaar en kan ook uitgebreid worden met extra sets of bijpassende koppelingen. Daardoor is het systeem bruikbaar voor zowel standaardafmetingen als projecten waar maatwerk op de werf nodig is.

Voor langere trapleuningen of doorlopende balustrades kan deze 2,5 meter kit gekoppeld worden met bijkomende elementen uit dezelfde reeks. Dat is handig voor wie een uniforme afwerking wil behouden over meerdere trapdelen of langs een volledige vide.

- Inkortbaar op maat van het project
- Uitbreidbaar met bijkomende kits
- Compatibel met rechte koppelingen binnen de New Rondo reeks
- Geschikt voor doorlopende trap- en balustrade-opstellingen

### Passend binnen moderne trapleuningen

Binnen het assortiment trapleuningen combineert deze Sogem New Rondo kit een moderne vormtaal met een technisch doordachte opbouw. De diameter van de handgreep van 40 mm en de ronde vullingen van 16 mm dragen bij aan een evenwichtige uitstraling die niet te zwaar oogt in het interieur.

Voor professionals in interieurafwerking en voor doe-het-zelvers die een duurzame trapleuning zoeken, is dit een praktische keuze met een verzorgde eindafwerking. De antraciete poedercoating, de aluminium basis en de laterale montage maken dit systeem bijzonder geschikt voor hedendaagse trapprojecten waar uitstraling en montagegemak samen moeten komen.

## Breadcrumbs

- [Interieur](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur)
- [Trappen](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/trappen)
- [Trapleuningen](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/trappen/trapleuningen)

## Gerelateerde producten

- [Sogem GARDENTOP Trimax trap 80 cm antraciet 10 treden](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/trappen/trapleuningen/gardentop-trimax-antraciet-80cm-10t)
- [Sogem zoldertrap REI 60 Vario 112x60 cm 14 treden brandwerend](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/trappen/trapleuningen/zoldertrap-rei-60-vario-112x60-cm-14t)
- [Sogem houten ladder wit 8 treden](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/trappen/trapleuningen/houten-ladder-wit-8t)
- [Sogem zoldertrap REI 60 Vario 140x70 cm 12 treden brandwerend](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/trappen/trapleuningen/zoldertrap-rei-60-vario-140x70-cm-12t)
- [Sogem BT1 gedraaide balusters eik 92 cm 12 stuks](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/trappen/trapleuningen/bt1-gedraaide-balusters-eik-12-stuks)

## Shop navigatie

- [Constructie Hout](https://www.hanssenshout.be/nl/constructie-hout)
    - [Douglas](https://www.hanssenshout.be/nl/constructie-hout/douglas)
    - [Epicea](https://www.hanssenshout.be/nl/constructie-hout/epicea)
    - [Vuren | Grenen](https://www.hanssenshout.be/nl/constructie-hout/vuren-grenen)
    - [SLS | CLS](https://www.hanssenshout.be/nl/constructie-hout/sls-cls)
    - [I-ligger](https://www.hanssenshout.be/nl/constructie-hout/i-ligger)
    - [LVL balken](https://www.hanssenshout.be/nl/constructie-hout/lvl-balken)
    - [Gelamelleerde balken](https://www.hanssenshout.be/nl/constructie-hout/gelamelleerde-balken)
- [Hard Hout](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout)
    - [Afzelia](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/afzelia)
    - [Padouk](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/padouk)
    - [Teak](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/teak)
    - [Tulipwood](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/tulipwood)
    - [Afrormosia](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/afrormosia)
    - [Beuk](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/beuk)
    - [Merbau](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/merbau)
    - [Eik](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/eik)
    - [Es-Essen](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/es-essen)
    - [Kerselaar](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/kerselaar)
    - [Meranti](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/meranti)
    - [Iroko](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/iroko)
    - [Notelaar](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/notelaar)
    - [Okan](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/okan)
    - [Sipo](https://www.hanssenshout.be/nl/hard-hout/sipo)
- [Zacht Hout](https://www.hanssenshout.be/nl/zacht-hout)
    - [Yellow Pine](https://www.hanssenshout.be/nl/zacht-hout/yellow-pine)
    - [Ayous](https://www.hanssenshout.be/nl/zacht-hout/ayous)
    - [Ceder](https://www.hanssenshout.be/nl/zacht-hout/ceder)
    - [Lariks](https://www.hanssenshout.be/nl/zacht-hout/lariks)
    - [Tulpenhout](https://www.hanssenshout.be/nl/zacht-hout/tulpenhout)
    - [Pitch Pine](https://www.hanssenshout.be/nl/zacht-hout/pitch-pine)
- [Platen](https://www.hanssenshout.be/nl/platen)
    - [Melamine](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/melamine)
    - [MDF](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/mdf)
    - [OSB](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/osb)
    - [Multiplex](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/multiplex)
    - [Gipsplaten](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/gipsplaten)
    - [Profielen](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/profielen)
    - [Spaanplaten](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/spaanplaten)
    - [Gelamelleerde tabletten](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/gelamelleerde-tabletten)
    - [Rubberwood](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/rubberwood)
    - [Werktabletten](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/werktabletten)
    - [Timmerpanelen](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/timmerpanelen)
    - [Hard - Zacht -Wit - Blok Board](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/hard-zacht-wit-blok-board)
    - [Kantenbanden](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/kantenbanden)
    - [Meubelpanelen](https://www.hanssenshout.be/nl/platen/meubelpanelen)
- [Interieur](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur)
    - [Parket](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/parket)
    - [Laminaat](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/laminaat)
    - [LVT](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/lvt)
    - [Lijsten - plinten - sponden](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/lijsten-plinten-sponden)
    - [Deuren](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/deuren)
    - [Kasten op maat](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/kasten-op-maat)
    - [Wand en plafond](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/wand-en-plafond)
    - [Trappen](https://www.hanssenshout.be/nl/interieur/trappen)
- [Shop](https://www.hanssenshout.be/nl/shop)
    - [IJzerwaren](https://www.hanssenshout.be/nl/shop/ijzerwaren)
    - [Gereedschap](https://www.hanssenshout.be/nl/shop/gereedschap)
    - [Lijmen en Siliconen](https://www.hanssenshout.be/nl/shop/lijmen-en-siliconen)
    - [Houtbescherming binnen](https://www.hanssenshout.be/nl/shop/houtbescherming-binnen)
    - [TEC7](https://www.hanssenshout.be/nl/shop/tec7)
    - [Houtbescherming buiten](https://www.hanssenshout.be/nl/shop/houtbescherming-buiten)
    - [Deurkrukken](https://www.hanssenshout.be/nl/shop/deurkrukken)
    - [Grepen en Knoppen](https://www.hanssenshout.be/nl/shop/grepen-en-knoppen)
    - [Pneumatische spijkermachines en toebehoren / brads](https://www.hanssenshout.be/nl/shop/pneumatische-spijkermachines-en-toebehoren-brads)
    - [Knauf afwerkingsproducten](https://www.hanssenshout.be/nl/shop/knauf-afwerkingsproducten)
- [Dak en gevel](https://www.hanssenshout.be/nl/dak-en-gevel)
    - [Eternit](https://www.hanssenshout.be/nl/dak-en-gevel/eternit)
    - [Rockpanel](https://www.hanssenshout.be/nl/dak-en-gevel/rockpanel)
    - [Trespa](https://www.hanssenshout.be/nl/dak-en-gevel/trespa)
    - [Velux](https://www.hanssenshout.be/nl/dak-en-gevel/velux)
    - [Onderdakpanelen](https://www.hanssenshout.be/nl/dak-en-gevel/onderdakpanelen)
    - [Houten schroten](https://www.hanssenshout.be/nl/dak-en-gevel/houten-schroten)
    - [Thermo behandeld Hout](https://www.hanssenshout.be/nl/dak-en-gevel/thermo-behandeld-hout)
    - [Composiet](https://www.hanssenshout.be/nl/dak-en-gevel/composiet)
- [Isolatie](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie)
    - [Glaswol Ursa](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie/glaswol-ursa)
    - [Glaswol Knauf](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie/glaswol-knauf)
    - [Rotswol](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie/rotswol)
    - [Houtvezelisolatie](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie/houtvezelisolatie)
    - [Geëxtrudeerd Polystyreen](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie/geextrudeerd-polystyreen)
    - [PIR Isolatie](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie/pir-isolatie)
    - [Akoestische Isolatie](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie/akoestische-isolatie)
    - [Damprembanen en luchtdichtingsbanen](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie/damprembanen-en-luchtdichtingsbanen)
    - [Wandbescherming](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie/wandbescherming)
    - [Butyl-tapes](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie/butyl-tapes)
    - [Bepleisterbare aansluitbanden](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie/bepleisterbare-aansluitbanden)
    - [Kleefbanden, luchtdichtingslijmen en primers](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie/kleefbanden-luchtdichtingslijmen-en-primers)
    - [Manchetten en detailoplossingen](https://www.hanssenshout.be/nl/isolatie/manchetten-en-detailoplossingen)
- [Tuin](https://www.hanssenshout.be/nl/tuin)
    - [Terrasplanken](https://www.hanssenshout.be/nl/tuin/terrasplanken)
    - [Tuin afsluitingen](https://www.hanssenshout.be/nl/tuin/tuin-afsluitingen)
    - [Constructie hout geïmpregneerd](https://www.hanssenshout.be/nl/tuin/constructie-hout-geimpregneerd)
    - [Steigerhout](https://www.hanssenshout.be/nl/tuin/steigerhout)
    - [Tuinhuizen Carports](https://www.hanssenshout.be/nl/tuin/tuinhuizen-carports)
    - [Bloembakken &amp; decoratie](https://www.hanssenshout.be/nl/tuin/bloembakken-decoratie)
    - [IJzerwaren Tuin](https://www.hanssenshout.be/nl/tuin/ijzerwaren-tuin)
