ROCKPANEL
ROCK7021
ROCKPANEL COLOURS GEVELPLAAT 8 MM ZWARTGRIJS 3050X1200 MM

Gevelplaat in geperste steenwol van basalt met zwartgrijze afwerking, 8 mm dikte en formaat 3050x1200 mm. Geschikt voor gevelbekleding, dakranden en detailleringen.

Lengte
305.00 cm
Breedte
1200.00 mm
Dikte
8.00 mm
Prijs
491,36 incl. BTW
In voorraad (22 st)
Levering in 5 dagen.

Koop rechtreeks van groothandel
Sinds 1904
Modern machinepark
Afhaling mogelijk in de winkel
Contact

Heb je een vraag over Rockpanel Colours gevelplaat 8 mm zwartgrijs 3050x1200 mm ?

Rockpanel gt 8mm 7021 zwartgrijs 3.05*1.20m

Artikel

Rockpanel Colours gevelplaat 8 mm zwartgrijs 3050x1200 mm

Naam *
Emailadres *
Telefoon
Mijn vraag *

Sterke gevelplaat met strakke zwartgrijze afwerking

Deze Rockpanel Colours gevelplaat in zwartgrijs combineert een moderne, sobere uitstraling met de praktische verwerking die op de werf telt. Met een plaatdikte van 8 mm en een formaat van 3050 x 1200 mm is dit paneel geschikt voor uiteenlopende geveltoepassingen waar een vlak en verzorgd eindresultaat gewenst is.

Rockpanel produceert deze platen op basis van geperste steenwol uit basalt. Daardoor krijg je een materiaal dat de solide eigenschappen van steen koppelt aan het bewerkingsgemak van hout. Dat maakt deze gevelbekleding interessant voor zowel professionele plaatsers als doe-het-zelvers die een duurzame en nette afwerking zoeken.

Toepassingen in dak en gevel

Deze plaat wordt vaak ingezet als gevelbekleding in nieuwbouw- en renovatieprojecten. Daarnaast is ze bijzonder geschikt voor afwerking rond dakranden, oversteken, boeiboorden en andere architecturale detailleringen waar maatvastheid en een uniforme kleur belangrijk zijn.

Door het grote plaatformaat werk je efficiënt op grotere geveloppervlakken en beperk je het aantal naden. De zwartgrijze tint sluit goed aan bij hedendaagse architectuur en combineert vlot met hout, aluminium, betonlook en donkere buitenschrijnwerkprofielen.

  • Geschikt voor gevelbekleding
  • Inzetbaar rond dakranden en oversteken
  • Toepasbaar in detailleringen en accentvlakken
  • Interessant voor zowel renovatie als nieuwbouw

Materiaal en verwerking

Een belangrijk voordeel van Rockpanel Colours is de vlotte verwerkbaarheid. De plaat laat zich bewerken met courante gereedschappen, wat handig is bij het op maat zagen en afwerken van geveldetails. Dat vereenvoudigt de montage op de werf en helpt om ook bij complexere aansluitingen nauwkeurig te werken.

De combinatie van relatief laag gewicht en stevige materiaaleigenschappen maakt deze gevelplaat praktisch in handling en plaatsing. Voor gevelbouwers en schrijnwerkers betekent dat een materiaal dat zich efficiënt laat integreren in geventileerde gevelsystemen en andere buitentoepassingen waar een strakke plaatbekleding gevraagd wordt.

  • Materiaal op basis van geperste steenwol uit basalt
  • Bewerkbaar met standaard gereedschap
  • Combineert robuuste opbouw met vlotte verwerking
  • Geschikt voor nauwkeurige afwerking van geveldetails

Technische kenmerken

Deze uitvoering heeft een dikte van 8 mm en een afmeting van 3050 x 1200 mm. Rockpanel Colours is beschikbaar in verschillende plaatmaten, waarbij dit formaat vooral interessant is voor grotere gevelvlakken en doorlopende lijnen in het ontwerp.

Volgens de productspecificaties van Rockpanel vallen de 8 mm panelen binnen brandklasse A2-s1,d0. Daarnaast staat de Colours-lijn bekend om haar goede kleurstabiliteit, wat belangrijk is voor gevelbekleding die langdurig een uniforme uitstraling moet behouden.

  • Merk: Rockpanel
  • Productlijn: Colours
  • Kleur: zwartgrijs / RAL 7021
  • Dikte: 8 mm
  • Afmeting: 3050 x 1200 mm
  • Toepassing: gevelbekleding, dakrandafwerking, detailleringen
  • Brandklasse: A2-s1,d0

Esthetiek en ontwerpvrijheid

De zwartgrijze afwerking geeft gevels een krachtige en tijdloze look. Deze kleur wordt vaak gekozen in moderne woningbouw, bij bijgebouwen, commerciële gevels en strakke renovatieprojecten waar een architecturale plaat met rustige, egale uitstraling gewenst is.

Binnen de Rockpanel Colours reeks ligt de nadruk op ontwerpvrijheid en kleurvastheid. Daardoor is deze plaat niet alleen functioneel, maar ook een geschikte keuze voor gevelconcepten waarin kleur, ritme en vlakverdeling een belangrijke rol spelen. Zeker in combinatie met andere gevelmaterialen zorgt zwartgrijs voor een sterk visueel contrast zonder overheersend te worden.

Compatibel met hedendaagse gevelsystemen

Deze Rockpanel gevelplaat past binnen courante toepassingen in geventileerde gevelbekleding en uitwendige afwerking. Ze wordt vaak gecombineerd met regelwerk, achterconstructies en bevestigingssystemen die afgestemd zijn op plaatbekleding in de buitenschil van het gebouw.

Voor een nette uitvoering is een goede afstemming met hoekafwerkingen, voegdetails en aansluitingen aan ramen, dakranden en plinten belangrijk. Dankzij de verwerkbaarheid van het materiaal kan je ook bij maatwerk en verfijnde detaillering een verzorgd eindbeeld realiseren.

  • Geschikt voor geventileerde geveltoepassingen
  • Vlot te combineren met plaatbevestiging en onderconstructie
  • Inzetbaar bij strakke hoek- en voegdetails
  • Past in moderne en technisch uitgewerkte gevelafwerkingen

Specificaties

Referentie
ROCK7021
Merk
Rockpanel
Lengte
305 cm
Breedte
1200 mm
Dikte
8 mm

Misschien ben je ook geïnteresseerd in:

134,25 /m2
Rockpanel Colours gevelplaat 8 mm 7016 antracietgrijs 3050x1200 mm
ROCKPANEL
ROCK7016

Rockpanel Colours gevelplaat 8 mm 7016 antracietgrijs 3050x1200 mm

Rockpanel Colours gevelplaat in 8 mm, kleur 7016 antracietgrijs, voor gevelbekleding, dakranden en detailleringen. Licht, maatvast en vlot te bewerken.
491,36
In voorraad
134,25 /m2
Rockpanel Colours gevelplaat 8 mm RAL 7039 quartsgrijs 3050x1200 mm
ROCKPANEL
ROCK7039

Rockpanel Colours gevelplaat 8 mm RAL 7039 quartsgrijs 3050x1200 mm

Gevelplaat in geperste steenwol met quartsgrijze afwerking, 8 mm dikte en formaat 3050x1200 mm voor gevelbekleding, dakranden en detailleringen.
491,36
In voorraad
134,25 /m2
Rockpanel Colours gevelplaat 8 mm 9010 gebroken wit 3050x1200 mm
ROCKPANEL
ROCK9010

Rockpanel Colours gevelplaat 8 mm 9010 gebroken wit 3050x1200 mm

Gevelplaat in geperste steenwol van basalt, 8 mm dik en uitgevoerd in 9010 gebroken wit. Geschikt voor gevelbekleding, dakranden en detailleringen met strak plaatformaat van 3050 x 1200 mm.
491,36
In voorraad
100,24 /m2
Rockpanel Colours gevelplaat 6 mm RAL 7016 antracietgrijs 3050x1200 mm
ROCKPANEL
ROCK70166

Rockpanel Colours gevelplaat 6 mm RAL 7016 antracietgrijs 3050x1200 mm

Gevelplaat in geperste steenwol met houtvriendelijke verwerking, 6 mm dik en uitgevoerd in RAL 7016 antracietgrijs. Geschikt voor gevelbekleding, dakranden en detailleringen.
366,86
In voorraad
100,24 /m2
Rockpanel Colours gevelplaat diepzwart 6 mm 3050x1200 mm
ROCKPANEL
ROCK90056

Rockpanel Colours gevelplaat diepzwart 6 mm 3050x1200 mm

Gevelplaat in diepzwarte uitvoering uit geperste steenwol op basis van basalt. Licht te bewerken, kleurvast en geschikt voor gevelbekleding, dakranden en detailleringen.
366,86
In voorraad
breakpoint < 640px